نصب ریپل XRP روی لجر (لجر لایو)

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
نصب ریپل XRP روی لجر (لجر لایو)

زمانی که شما تصمیم به خرید لجر نانو اس و یا ایکس می کنید تا ریپل های خودتون را به آن انتقال دهید، این سوال پیش می آید چطور ریپل (XRP) روی لجر نصب کنید.

برای فعال سازی اکانت ریپل (XRP) مقدار ۲۰ ریپل هزینه دارد، یعنی همان طور که شما برای افتتاح حساب در یک بانک شما باید حداقل ۵۰ هزار تومان واریز کنید برای ریپل هم برای فعال سازی کیف پول باید شما ۲۰ ریپل به ادرس کیف پولتون در لجر واریز کنید و پیشنهاد میشه که ۲۱ ریپل انتقال دهید تا با کارمزد همان ۲۰ ریپل انتقال پیدا کند که این ۲۰ ریپل (XRP) طبق پروتکل XRP در حالت بلوکه باقی می‌ماند.

برای نمایش توکن‌ های ریپل (XRP) ابتدا لازم است که اپ ریپل را در لجر لایو نصب (INSTALL) کلیک کنید:

۱. پس ابتدا منیجر (Manager) را در لجر لایو Ledger Live باز کنید.

۲. سپس لجر را متصل کرده و پین آن را بزنید و به نرم افزار اجازه دسترسی بدهید.

۳. ریپل را در کاتالوگ اپلیکیشن ارزها در لجر لایو پیدا کنید و بر روی نصب (INSTALL) کلیک کنید، لجر عبارت Processing را نمایش داده و نصب تایید می شود.

۴. حالا برای افزودن اکانت ریپل در قسمت add accounts ریپل xrp را جستجو کنید و سپس روی continue کلیک کنید و صبر کنید تا اکانت تایید شود زمانی که account successfully added رانمایش داده شد، اکانت رپل افزوده شده است که برای ارسال روی send کلیک کنید و برای دریافت روی receive کلیک کنید.

نکات: رای افزودن destination tag یا همان مقصد در زمان ارسال وجه به یک صرافی، تگ Tag ارائه شده صرافی را وارد کنید. دستگاه Ledger برای دریافت XRP نیازی به تگ ندارد و نباید تگ بزنید تا ارسال به کیف پول لجر دچار مشکل نشود. شاید هنگام ارسال به شما خطای اینکه آدرس فعال نیست را نشان دهد که باید به آدرس کیف پول لجر حداقل ۲۰ XRP از یک منبع دیگر ارسال کنید ولی پیشنهاد ما ۲۱ ریپل است تا آدرس مورد نظر را فعال کنید.

 

مطالب پیشنهادی

آموزش نصب و راه اندازی لجر نانو ایکس Ledger Nano X

تفاوت لجر نانو اس و ایکس

آموزش قدم به قدم و تصویری لجر لایو (نرم افزار لجر)

لجر نانو اس و لجر نانو ایکس از چه ارزهایی پشتیبانی می کنند؟

محتویات داخل جعبه لجر نانو

ارور ۴۰۳ کیف پول لجر هنگام اتصال کیف پول لجر به اتریوم

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.