محتویات داخل جعبه لجر نانو

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
محتویات درون جعبه لجر نانو

احتمالا در مورد انواع مختلف کیف پول های رمزنگاری مطالب زیادی را شنیدید. در اینجا ما به بررسی کیف پول های سخت افزاری کمپانی لجر می پردازیم. کیف پول های سخت افزاری کریپتوکارنسی لجر، به شما این امکان را می دهد که دارایی های رمزنگاری را به صورت ایمن و راحت ارسال و دریافت کنید. این کیف پول به راحتی به هر کامپیوتری متصل شده و یک نمایشگر OLED ایمن را تعبیه می کند تا با استفاده از دکمه های آن، هر معامله را بار دیگر بررسی و تأیید نمایید. همچنین این کیف پول از طریق برنامه Ledger Live companion مدیریت می شود و از کلیدهای خصوصی شما محافظت می کند و اطلاعات محرمانه شما هرگز در معرض دید قرار نمی گیرد. آنها در یک تراشه به شدت امن ذخیره شده و توسط یک کد پین ۴ تا ۸ رقمی قفل می شوند و همچنین از حساب های شما در یک برگه بازیابی پشتیبان تهیه می شود که اگر آنرا گم کردید، به راحتی می توانید در هر دستگاه لجری با داشتن پین کد و رمز ۲۴ کلمه ای آنرا بازیابی کنید.

دو دکمه بر روی لجر قرار گرفته که این دو دکمه برای افزایش امنیت و تأیید پرداخت ها و تراکنش هایی است که از طریق این والت انجام می شود که برای تأیید حتما باید دو کلید را همزمان با هم فشار داد. بدین ترتیب هیچ هکری تا هم پین کد شما و هم خود دستگاه لجر را نداشته باشد نمی تواند آنرا هک کند.

همیشه به یاد داشته باشید که برای تهیه کیف پول های سخت افزاری مثل لجر نانو اس و ایکس حتما از سایت ها و فروشگاه های معتبر خرید کنید.

 

محتویات داخل جعبه لجر (لجر نانو اس و ایکس)  که تقریبا هر دو یک شکل هستند.

 

محتویات داخل جعبه لجر نانو

تفاوتی ندارد که شما چه رنگ از لجر نانو را سفارش دهید زیرا جعبه لجری که سفارش می دهید بسیار با کیفیت بوده و رنگ آن همچون محصولات اپل، سفیدرنگ می باشد. این جعبه داخل یک وکیوم پلاستیکی پلمپ شده است. بعد از باز کردن وکیوم و درب بسته بندی، شما لجر نانو اس نقره ای رنگی را داخل یک اسفنج ضد ضربه مشکی رنگ مشاهده می کنید که این رنگ نقره ای لجر مربوط به محفظه آلومینومی ضد زنگ آن می باشد که خود لجر و صفحه نمایش و دکمه های آن داخل این محفظه نگه داری می شوند. روی این محفظه نام لجر به همراه لوگوی لجر حک شده است. در زیر اسفنج ضد ضربه، محتویات دیگر و لوازم مرتبط با کیف پول لجر قرار داده شده است که عبارتند از:

  • کارت یا برگه راهنما
  • جاسویچی
  • بند برای انداخت دور گردن
  • کابل USB
  • کارت یا برگه برای نوشتن رمزها(کارت ریکاوری)

نکته بسیار حایز اهمیتی که درباره لجر باید بدانیم این است که کیف پول های لجر تنها کیف پول هایی هستند که گواهینامه سطح اول امنیت CSPN را از سازمان ملی سیستم امنیت فرانسه دریافت کرده اند. استراتژی این امنیت، برای پاسخ گویی به مسائل نوظهور عصر دیجیتال است و کلیه حریم خصوصی، داده های شخصی، محیط کاربری، زیرساخت های مهم و در کل تمامی موارد مرتبط به امنیت سیستم لجر، در این سازمان مورد بررسی قرار گرفته است.

همچنین یکی دیگر از عناصر امنیت لجر +Certified CC EAL 5 است. در توضیح این عنصر امنیتی باید بگوییم که  تأیید این است که یک محصول از نظر امنیتی آزمایش شده و از یک استاندارد خاص برخوردار است.

CC : معیارهای رایج برای ارزیابی امنیت فناوری اطلاعات است.

EAL)The Evaluation Assurance Level): یک رده بندی است که پس از ارزیابی امنیتی معیارهای مشترک ، به یک محصول یا سیستم IT اختصاص می یابد.

این برای کیف پول امن چه معنی دارد؟

یکی از اصلی ترین ویژگی های طراحی و امنیت کیف پول ایمن ECOMI عنصر ایمن سخت افزاری است.

اقدام اصلی در مورد عنصر ایمن این است که بفهمید این ماده برای موارد استفاده از آن (تأمین کلیدهای خصوصی شما) به سختی آزمایش شده است و بنابراین از استانداردهای بین المللی و الزامات درجه امنیتی +EAL 5 برخوردار است.

این نه تنها بالاترین سطح امنیتی موجود برای استقرار در سطح دولت است، بلکه به این معنی است که عنصر امن (و بنابراین کیف پول امن) آزمایش و ارزیابی لازم را انجام داده است تا سطح امنیتی را به شما مشتری ارائه دهد.

علاوه بر این ، با پیاده سازی الگوریتم Bitcoins ECDSA با پارامتر secp256k1 ، این عنصر می تواند تراکنش ها را تولید کند و به صورت دیجیتالی امضا کند بدون اینکه کلیدهای خصوصی از تراشه خارج شوند.

البته ، عنصر امن و رتبه بندی و ارزیابی مرتبط با آن، تنها یکی از ویژگی های امنیتی کیف پول امن لجر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کیف پول امن، یا خرید لجر نانو اس و ایکس، از فروشگاه آنلاین ما دیدن کنید.

 

مطالب پیشنهادی

تفاوت لجر نانو اس و ایکس

کیف پول لجر چیست؟

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.